SOUTĚŽ

Vyhlášení vítěze proběhlo v neděli 12. 10. v 19:30 před projekcí filmu Namastey London ve velkém sále kina Světozor. Výhru - 2 letenky do Bombaje - předal zástupce společnosti Gulf Air Luděk Chyský.

Předání ceny

Vítězkou soutěže, kterou svými hlasy zvolili návštěvníci festivalu, se stala Jana Voličková se soutěžní fotografií zařazenou pod písmenem E

Vítězná fotografie


1. kolo soutěže je uzavřeno, do 2. kola postoupili:

Eva Rajlichová
Lucie Haškovcová
Jan Košťál
Petr Králík
Jana Voličková
Šárka Adamova
Jan Eret
Petr Hoffelner
Tereza Doležalová
Petr Plodík
Hana haq
Jiří Forejt


Případné dotazy ohledně soutěže: soutez@bollywood.cz

a
- A -
b
- B -
e
- E -
d
- D -
h
- H -
l
- L -
m
- M -
n
- N -
c
- C -
g
- G -
k
- K -
j
- J -


Festival bollywoodského filmu ve spolupráci s leteckou společností GULF AIR vyhlašuje fotosoutěž BOLLYWOOD PO ČESKU! o 2 letenky do Bombaje!

Pošlete nejpozději do 15. 9. 2008 maximálně 1 vlastní fotografii zaměřenou na téma Bollywood po česku na soutez@bollywood.cz a můžete vyhrát 2 letenky do Bombaje. Soutěž probíhá ve dvou kolech. Do druhého kola postupuje 12 finalistů, které vybere komise složená z pořadatelů festivalu a z partnerů festivalu. Ve druhém kole hlasují sami návštěvníci festivalu. Fotografie 12ti finalistů budou vystaveny v prostorách kina Světozor od 9. do 12. 10.


Detailní pravidla soutěže
Organizátorem soutěže je Festival bollywoodského filmu zastoupený občanským sdružením Bollywood, Bělohorská 153, Praha 6. Soutěž je rozdělena do dvou kol, v prvním hlasuje komise, ve druhém diváci. Soutěž probíhá od 15. 8. do 12. 10. 2008, soutěžní fotografie lze zaslat nejpozději do 15. 9. 2008.

Výhra
Výherce získá 2 zpáteční letenky z Frankfurtu do Bombaje od společnosti Gulf Air s datem odletu dle dohody s leteckou společností (zpáteční let max. do 90 dnů) s platností do konce roku 2009. Ve výhře nejsou zahrnuty letištní poplatky.

Kdo se může zúčastnit?
Nemusíte být profesionální fotograf a ani nemusíte jezdit fotit Bollywood do Indie, abyste se mohli zúčastnit naší soutěže! Oceněn bude především nápad. Soutěžit může každý – fotograf amatér i profesionál - kdo vyfotí kdekoli barevně nebo černobíle BOLLYWOOD PO ČESKU. Maximálně 1 fotografiI zašlete na emailovou adresu soutez@bollywood.cz nejpozději do půlnoci 15. září 2008. V emailu uveďtě vaše celé jméno, telefonní kontakt a prohlášení „Souhlasím s podmínkami soutěže“, které si prosím pozorně přečtěte. Bez těchto údajů se nelze soutěže zúčastnit. Po obdržení vaší fotografie vás budeme co nejdříve kontaktovat a potvrdíme, že jsme fotografii obdrželi. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás na festival@bollywood.cz (na tento email neposílejte fotografie!). Do soutěže budou zařazeni všichni soutěžící, kteří od nás dostanou potvrzující email. Zapojením se do soutěže dávají soutěžící souhlas s vystavením zaslaných fotografií.

1. kolo – 12 postupujících snímků
V 1. kole soutěže vybere komise složená z pořadatelů a partnerů festivalu 12 fotografií, které postoupí do 2. kola. Výsledky 1. kola budou uveřejněny nejpozději do 25. 9. na festivalových stránkách (www.bollywood.cz). Každý postupující autor musí dodat vytištěnou fotografii ve formátu A3 (fotografie se nevrací) a obratem dostane 2 volné vstupy na závěrečný film festivalu. Pokud soutěžící vytištěnou fotografii nedodá do 2. 10. 2008, bude ze soutěže vyřazen. Vybrané fotografie budou umístěny v prostorách kina Světozor a budou tvořit součást výzdoby festivalu.

2. kolo – O vítězi hlasují sami diváci
O vítězi soutěže rozhodnou sami diváci svým hlasováním. Hlasovat může každý, kdo bude mít lístek na film promítaný v rámci Festivalu bollywoodského filmu v kině Evald a ve velkém i v malém sále kina Světozor. Hlasovat se může opakovaně podle počtu lístků a to od čtvrtka 9. do soboty 11. 10. do 21 hodin v kině Světozor kdykoli během otevírací doby kina a baru. Hlasovat lze pouze pomocí lístku na film (s odtrženým kontrolním útržkem), který bude sloužit jako hlasovací kupon. Diváci, kteří chtějí hlasovat, napíší číslo vybrané fotografie na zadní stranu zbytku lístku a vhodí ho do hlasovací schránky, která bude viditelně umístěna v prostorách kina Světozor. Hlasování bude uzavřeno v sobotu 11. 10. ve 21 hodin. Lístky na filmy pouštěné v neděli 12. 10. již nebude možné v soutěži použít. V případě, že po sečtení všech hlasů získá více soutěžících stejný nejvyšší počet bodů, bude vylosován jeden vítěz. Vyhlášení vítěze proběhne v neděli 12. 10. 2008 před závěrečným filmem ve velkém sále kina Světozor. Výherce si cenu může vyzvednout přímo při vyhlášení nebo bude kontaktován a bude mu předána po dohodě. Jestliže si výherce nevyzvedne výhru do 14 dnů po ukončení festivalu, výhra propadá.

Obecná pravidla
Soutěž proběhne od 15. 8. do 12. 10. 2008.
Soutěžící musí poslat max. 1 vlastní fotografii do soutěže nejpozději do 15. 9. 2008.
Výsledky 1. kola budou uveřejněny na webových stránkách festivalu (www.bollywood.cz) nejpozději do 25. 9. 2008.
Soutěžící, kteří postoupí do 2. kola musí dodat vytištěnou fotografii ve formátu A3 nejpozději do 2. 10. 2008.
Uzávěrka 2. kola soutěže je ve 21 hodin 11. 10. 2008.
Organizátoři si vyhrazují práva upravit podmínky soutěže a podobu ocenění v případě pohrom a konání z vyšší moci.
Výhru nelze nárokovat a nelze ji vymáhat soudní cestou.
Soutěžící svou účastí potvrzuje souhlas s podmínkami soutěže.
Zapojením se do soutěže dávají soutěžící souhlas s vystavením zaslaných fotografií.
Vytištěné fotografie jsou nevratné.
Soutěže se nesmějí zúčastnit organizátoři Festivalu bollywoodského filmu a jejich blízcí příbuzní.
Účastníci soutěže souhlasí se zvěřejněním poskytnutých osobních údajů.
Výherce se musí při převzetí výhry prokázat OP.