Bollystánky

Restaurace The Pind

Restaurace “The Pind” nabízí sofistikované kulinářské zážitky a autentické indické jídlo. Naším cílem je poskytovat indické jídlo v nejvyšší kvalitě s použitím těch nejlepších ingrediencí. Navštivte náš stánek ve čtvrtek a sobotu a vychutnejte si speciální festivalové menu, které pro vás připravili naši šéfkuchaři.
www.pind.cz


Restaurace Masala

Svou činnost jsme odstartovali již v roce 1999 na Novém Zélandu. Od roku 2007 působíme i na českém trhu a naše síť čítá již 4 provozovny. Ve všech našich restauracích vaří pouze profesionální indičtí kuchaři, dokonale znalí receptur ze všech koutů Indie. Navštivte náš stánek v pátek a neděli a vychutnejte si speciální festivalové menu, které pro vás připravili naši šéfkuchaři.
www.masala.cz


MASALA čaj a festivalové suvenýry

U našeho festivalového stánku si kromě dobrého šálku masala čaje můžete pořídit také vstupenky na sobotní party, zakoupit festivalové tričko či si vybrat z dalších drobných bollywoodských suvenýrů, které jsme pro vás přivezli přímo z Indie.


Desková hra Carrom

Čekání na filmy si můžete zpříjemnit hrou, která patří snad do každé indické rodiny. Carrom je desková hra, někdy též nazývána „indický kulečník“, kterou jste třeba hráli v některém z minulých životů, ale nepamatujete si to. Zkušení hráči vám to připomenou, případně do hry zasvětí. Přijďte si zacvrnkat!
www.carrom.cz


Chci placku

Přijďte si vyrobit vlastní placku, tu se špendlíkem – “sichrhajskou” nebo se zrcátkem, otvírákem a magnetem. Malovat můžete na připravené “placko-omalovánky” s Indickou tématikou či jen tak dle fantazie. Získáte tak originální dárek pro někoho z přátel či rodiny nebo uděláte radost sami sobě. K dispozici budou pastelky, fixy a tužky a spousta placko-omalovánek. Těšit se můžete i na stručnou historii výroby placek.
www.facebook.com/chciplacku.cz


Bollywood Haseena eshop

Nabízíme bižuterii a různé doplňky z Indie a Pákistánu. Najdete u nás náušnice, náhrdelníky, prstýnky, indické náramky a jiné nezbytnosti pro každou parádnici na běžné, ale i slavnostní příležitosti. Kromě tohoto sortimentu nabízíme také taneční kostýmy především na Bollywoodský tanec, ale i oděvy na běžné nošení a přírodní kosmetiku.
www.bollyhaseena.com


Little India

Náš obchod je poklad pro milovníky indického jídla. Naše motto je poskytnout originální chuť indického jídla. Nabízíme vám výběr rýže, luštěnin, indického čaje, ajurvédské kosmetiky a indického koření, které jsou pro indickou kuchyni typické.

Náš obchod vznikl v roce 2011 s omezenou dopravou pouze po Praze a nyní již rozvážíme své zboží po celé České a Slovenské republice.
www.littleindia.cz


Nepali handmade Pashminas and Punchos

U našeho stánku lze zakoupit nejlepší pašmíny a ponča přímo z Nepálu a navíc se přitom nechat zkrášlit hennou. Pashmina odkazuje na druh jemné kašmírové vlny a textilií z ní vyrobených. Vlna pochází z changthangi nebo pashmina kozy, což je zvláštní druh kozy žijící ve vysokých nadmořských výškách Himalájí v Indii, Nepálu a Pákistánu.
www.nepalishop.eu


Vůně z orientu

Přijďte k nám na vlastní kůži vyzkoušet arabské oleje a parfémy. U našeho stánku najdete orientální parfémy, tělová mléka, osvěžovače vzduchu, povlaky na polštářky, vonné tyčinky, přírodní zubní pastu a další zboží z Arabských zemí.
www.vunezorientu.cz


Arcidiecézní Charita Praha

U stánku Arcidiecézní Charity Praha se můžete dozvědět více o programu Adopce na dálku®. Realizujeme jej už 21 let a za tuto dobu jsme díky dárcům z celé České republiky pomohli ve vzdělávání více než 30 tisícům dětí z rozvojových zemí. Přijďte si prohlédnout fotografie z indických škol a třeba se rozhodnete zapojit i vy.
http://praha.charita.cz/zahranici/adopce-na-dalku/


UNICEF ČR

U stánku UNICEF si budete moci zakoupit dárkové předměty, blahopřání a panenky UNICEF. Výtěžek z této akce je určen na očkovací programy UNICEF, které každoročně zachrání životy více než 3 milionům nejmenších dětí.
www.unicef.cz