Festival bollywoodského filmu > Bollywood Truck 2010

Bollywood Truck 2010

Letos jsme se rozhodli trochu rozšířit pole působnosti a vyjet s Bollywoodem ven z Prahy. Oslovili jsme firmu Avia Ashok Leyland, která se rozhodla, že nám půjčí na celé léto nákladní auto, domluvili jsme se s Vojtou Šedou, že nám ho pomaluje motivy z indických filmů, a vyrazili jsme na cestu s BOLLYWOOD TRUCKem. Naplánovali jsme 5 zastávek, kde jsme potkali spousta lidí, pustili film Om Shanti Om se superhvězdou Shah Rukh Khanem, uvařili několik desítek litrů masala čaje, pomalovali různé ruce, nohy i krky henou, a nyní vám ukážeme jak to vypadalo.

Polička

Prvním navštíveným městem byla Polička, kde jsme zahájili festival Colour Meeting. Bollywood Truck ještě nebyl celý pomalovaný, ale úspěch jsme měli i tak, dokonce ředitel festivalu se účastnil promítání Om Shanti Om a viděl tak svůj první bollywoodský film!

Polička Polička Polička Polička Polička Polička

Praha

Druhá zastávka proběhla v Praze na festivalu United Islands of Prague. Bylo krásně, teplo, lidí bylo hodně, čaje jsme uvařili přes 30 litrů, a dokonce před naším truckem proběhl malý taneční workshop.

Praha Praha Praha Praha Praha Praha Praha Praha Praha Praha

Ostrava

Na další akci jsme jeli až do Ostravy na festival Colours of Ostrava. Naše spřátelené tanečnice ze skupiny Ta-Natyam se při této příležitosti přidaly k nám, čímž velice potěšily kolemjdoucí na Stodolní ulici.

Ostrava Ostrava Ostrava Ostrava Ostrava Ostrava Ostrava

Trutnov

Na Trutnově jsme strávili 3 báječné dny. Neproběhla minuta, aniž by kolem stánku nezazněla hláška „Ty krááááááávo!“, a to jak ve dne, tak i v noci, a to nás hodně potěšilo. Ke snídani si k nám festivaloví návštěvníci chodili dávat čaj, a večer se s námi koukali na Om Shanti Om, i když byla trochu zima.

Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov Trutnov

Ústí nad Labem

Festival Barevná planeta v Ústí nad Labem byla naše poslední zastávka. Sluníčko nám ještě jednou přálo a pro velký úspěch jsme museli jít několikrát dokoupit ingredience na čaj.

Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústí nad Labem


Náramně jsme si celé léto užili, doufáme, že vy taky, a snad to příští rok zopakujeme!!

Komentáře nejsou povoleny.