Festival bollywoodského filmu > Jarmark

Bollywoodský jarmark

Přijďte do Světozoru nasát atmosféru Indie!

Nevíte, kde se v Praze nechat pomalovat henou? Máte rádi třpytivé bollywoodské „cetky“? Zkusili jste již někdy deskovou hru Carrom? Máte chuť na kořeněné jídlo?

Přijďte na náš Bollywoodský jarmark!

To všechno tam najdete a ještě mnohem více. Od 12. do 16. 10. 2010 během Festivalu bollywoodského filmu v kině Světozor.  Jarmark bude umístěn v předsálí pod schody, které vedou od pokladny kina, má otevřeno každý festivalový den (kromě pondělí) hodinu před začátkem filmu a končí po začátku poslední projekce.

Těšíme se na Vás!

Auroville

- Luxusní indická mýdla z Auroville v Indii.

www.auroville.cz

Bollywood – Festival bollywoodského filmu bude mít vlastní stánek, kde si budete moci koupit festivalová trika, vstupenky na Bollywood party, ale i různé předměty přímo z Bollywoodu, čerstvě dovážené do Prahy našimi kolegyněmi.
Česká carromová asociace – Co to je carrom?? – společenská stolní desková hra pro 2 nebo 4 hráče původem z Indie, velice podobná kulečníku. Během festivalu budete mít možnost si na Carrom zahrát přímo na Bollywoodském jarmarku. www.carrom.cz Fairově – Fairově se věnuje šíření myšlenky férového obchodování. Na Bollywoodském jarmarku bude zejména prodávat výrobky z Indie, Číny, Indonésie a Bangladéše. www.fairove.cz

Hena stánek

– Lina a Lisha, dvě přebornice na malování henou, vám pomalují ruce, nohy a krky!

Čapáti

– Indický obchod Čapáti nabízí vegetariánské potraviny přímo z Indie: koření, chutney, sušenky, směs na Gulab jamum, hotová jídla a spoustu dalších dobrot. Kamenný obchod najdete na adrese Táboritská 10, Praha 4.

Sanu Babu – Spolěcnost Sanu Babu, založena již roku 1994, dováží z Nepálu na 3000 položek od stovky druhů vonných tyčinek přes origi­nální stříbrné šperky až třeba po nábytek z Indie. www.sanubabu.cz Studio Yogajoga – nabízí rozmanité styly jógy. Na našem jarmarku vám nabídnou informace o nabízených workshopech a kurzech, navíc si od nich budete moci koupit pomůcky na jógu. www.yogajoga.cz
Ta-natyam
– taneční skupina, kterou uvidíte mimo jiné na Bollywood party, vám na Bollywoodském jarmarku nabídne informace o kursech.

We Sparkle and shine

– obchoduje s ručně vyrobenými produkty. Během festivalu představí novou kolekci sukní, kdy každý kus je jedinečný. Nový e-shop bude brzy otevřen v České republice.

Czech CHOICE je nezisková organizace, která si za hlavní cíl dává zvyšování životní úrovně lidí žijící nejen v České republice, ale i v dalších zemích, které to potřebují. Projekt „The Mango Smiles“ spočívá ve školení děti z sirotčince v městě na jihu Indii pro práci v průmyslu animovaného filmu, který je rychle rostoucí průmysl v celé Indii a obzvlášť v Bangalore. Amnesty International
Aktuální kampaň se věnuje problematice porušování lidských práv ze strany ekonomických aktérů. Změn chce dosáhnout jak podporou firem v odpovědném chování, tak legislativními kroky na úrovni EU. Cílem kampaně je zabránit negativním praktikám, jako jsou například dětská práce, diskriminace, nedodržování práv zaměstnanců nebo ekologické devastace. Více na stránkách www.zakazdoucenu.cz

Komentáře nejsou povoleny.