BOLLYWOOD PARTY - 17. 10. - KLUB P.M. http://www.pmclub.net

Nevíte, co si pod takovou párty představit? Bojíte se, že potřebujete něco speciálního umět nebo mít něco speciálního na sobě? Určitě ne, zcela postačí džíny a třičko, inspirujte se z loňských fotografií.

Bollywood Party


VYHLAŠUJEME AMATÉRSKOU BOLLYWOODSKOU TANEČNÍ SOUTĚŽ!!

Máte rádi bollywoodský tanec? Tancujete na bollywoodské písničky? Chodite na kurzy bollywoodského tance? Tak máte teď jedinečnou možnost. Zúčastněte se ojedinělé a uvolněné Bollywoodské taneční soutěže která proběhne na Party Festivalu bollywoodského filmu.

Kdo se může zúčastnit?
Zúčastnit se může každý amatérský tanečník a tanečnice (vyjma členů účinkujících na party 2009).

Co se bude tancovat:

Tancovat můžete podle svého, ale vyžadujeme originalní choreografii na bollywoodskou písničku, sólo nebo skupiny do max. 5 účinkujících s tanečním vstupem do 3 min. Přihlášky zasílejte na na festival.bollywood@gmail.com. Uveďte své jméno, telefon, emailovou adresu a popis vstupu (účinkující, jméno písničky). Budete pak kontaktováni s detailnimy instrukcemi. Vyhrát můžete spousty cen - oceňujeme rozmanité talenty soutežících!

Festivalová BOLLYWOOD PARTY se rozjede jako každorocně v sobotu večer - 17.10. od 22:00 hod do rána! v klubu PM Club, Trojická 10, Praha 2.
A co na vás čeká.....

Bollywoodská taneční show: Ta-Natyam, Aaja Nachle (skupina Centra Tance), Garam Masala
DJ San Jay (Munich Masala Team, Mnichov / D)
Malá taneční škola bollywoodu se Sangitou pro každého.
Celý večer vědomostní a taneční soutěže s bohatým výběrem dárků a překvapení pro vítěze.
Bollywoodská diskotéka a video projekce do rána.

Fotografie z minulého roku zde

Partnerem party je Centrum Tance

Centrum Tance

Centrum Tance, největší taneční škola v ČR, nabízí tanečnicím a tanečníkům více něž 20 druhů tanečních stylů, 550 pravidelných kurzů tance a zdravého cvičení, víkendové taneční semináře a pobyty v průběhu roku. Přijďte si zatančit orientální tanec, bollywood, lady latin dance, street dance, zumbu, hip hop, flirt dance, scénický tanec, jazz dance, africký tanec, flamenco, lady sexy dance, salsu, sambu, capoeiru, pole dance, break dance, step, irské tance, mtv style, go-go tanec, mambo, merenque, bachatu, line dance … nebo si přijďte zacvičit a zpevnit postavu pomocí pilates, poweryogy, slimfit, jógy aj. S tancem jde vše lépe!

Kontakty: www.centrumtance.cz, info@centrumtance.cz, tel. 266 190 300
Sídlo společnosti: Centrum Tance, Novákových 20a, Praha 8