Nezávislá Indie - závislost na Bollywoodu
5. ročník
 
Pravidla fotografické soutěže - Co pro vás znamená Bollywood?

Organizátorem soutěže je Festival bollywoodského filmu zastoupený panem Radimem Špačkem, Spálená 93, Praha 1. Soutěž je rozdělena do dvou kol, v prvním hlasuje komise, ve druhém diváci. Soutěž probíhá od 25. 7. do 13. 10. 2007, soutěžní fotografie lze zaslat nejpozději do 15. 9. 2007.

Výhra
Výherce získá 2 zpáteční letenky z Frankfurtu do Bombaje od společnosti Gulf Air s libovolným datem odletu dle dohody (zpáteční let max. do 90 dnů) s platností do konce roku 2008. Ve výhře nejsou zahrnuty letištní poplatky.

Kdo se může zúčastnit?
Nemusíte být profesionální fotograf a ani nemusíte jezdit fotit Bollywood do Indie, abyste se mohli zúčastnit naší soutěže! Oceněn bude především nápad. Soutěžit může každý – fotograf amatér i profesionál - kdo vyfotí kdekoli barevně nebo černobíle, cokoli, co pro něj znamená Bollywood. Maximálně 3 fotografie zasílejte na emailovou adresu festival.bollywood@gmail.com nejpozději do půlnoci 15. září 2007. V emailu uveďtě vaše celé jméno, telefonní kontakt a prohlášení „Souhlasím s podmínkami soutěže“, které si prosím pozorně přečtěte. Bez těchto údajů se nelze soutěže zúčastnit. Po obdržení vašich fotografií vás budeme co nejdříve kontaktovat a potvrdíme, že jsme fotografie obdrželi, pokud se tak nestane, kontaktujte nás – festival@bollywood.cz (na tento email neposílejte fotografie!). Do soutěže budou zařazeni všichni soutěžící, kteří od nás dostanou potvrzující email. Zapojením se do soutěže dávají soutěžící souhlas s vystavením zaslaných fotografií.

1. kolo – 15 postupujících snímků
V 1. kole soutěže vybere komise složená z pořadatelů a partnerů festivalu 15 fotografií, které postoupí do 2. Kola. Výsledky 1. kola budou uveřejněny nejpozději do 25. 9. na festivalových stránkách (www.bollywood.cz). Do tohoto kola se může od každého soutěžícího dostat pouze jedna fotografie. Každý postupující autor musí dodat vytištěnou fotografii ve formátu A3 (fotografie se nevrací) a obratem dostane 2 volné vstupy na závěrečný film festivalu. Pokud soutěžící vytištěnou fotografii nedodá do 5. 10. 2007, bude ze soutěže vyřazen. Vybrané fotografie budou umístěny v prostorách kina Světozor a budou tvořit součást výzdoby festivalu.

2. kolo – O vítězi hlasují sami diváci
O vítězi soutěže rozhodnou sami diváci svým hlasováním. Hlasovat může každý, kdo bude mít lístek na film promítaný v rámci Festivalu bollywoodského filmu ve velkém i v malém sále kina Světozor do půlnoci 13. 10. Hlasovat se může opakovaně podle počtu lístků. Lístek na film bude sloužit zároveň jako hlasovací kupon, který lze pro hlasování použít až po odtržení kontrolního útržku. Diváci, kteří chtějí hlasovat, napíší číslo vybrané fotografie na zbytek lístku a vhodí ho do hlasovací schránka, která bude viditelně umístěna v prostorách kina. Hlasovat je možné kdykoli během otevírací doby kina a baru Světozor. Hlasování bude uzavřeno o půlnoci v sobotu 13. 10. Lístky na filmy pouštěné v neděli 14. 10. již nebude možné v soutěži použít. V případě, že po sečtení všech hlasů získá více soutěžících stejný nejvyšší počet bodů, bude vylosován jeden vítěz. Vyhlášení vítěze proběhne v neděli 14. 10. 2007 před závěrečným filmem ve velkém sále. Výherce si cenu může vyzvednout přímo při vyhlášení nebo bude kontaktován a bude mu předána po dohodě. Jestliže si výherce nevyzvedne výhru do 14 dnů po ukončení festivalu, výhra propadá.

Obecná pravidla
Soutěž proběhne od 25. 7. do 14. 10. 2007.
Soutěžící musí poslat fotografie do soutěže nejpozději do 15. 9. 2007.
Výsledky 1. kola budou uveřejněny na webových stránkách festivalu (www.bollywood.cz) nejpozději do 25. 9. 2007.
Soutěžící, kteří postoupí do 2. kola musí dodat vytištěnou fotografii ve formátu A3 nejpozději do 5. 10. 2007.
Uzávěrka 2. kola soutěže je o půlnoci 13. 10. 2007.
Organizátoři si vyhrazují práva upravit podmínky soutěže a podobu ocenění v případě pohrom a konání z vyšší moci.
Výhru nelze nárokovat a nelze ji vymáhat soudní cestou.
Soutěžící svou účastí potvrzuje souhlas s podmínkami soutěže.
Zapojením se do soutěže dávají soutěžící souhlas s vystavením zaslaných fotografií.
Vytištěné fotografie jsou nevratné.
Soutěže se nesmějí zúčastnit organizátoři Festivalu bollywoodského filmu a jejich blízcí příbuzní.
Účastníci soutěže souhlasí se zvěřejněním poskytnutých osobních údajů.
Výherce se musí při převzetí výhry prokázat OP.
Soutěž proběhne pod dohledem notáře.

Tato pravidla ke stažení zde.